Siatka  do Wędlin

Siatka 

do Wędlin

Oferowane przez nas siatki wędliniarskie to produkty z surowców najwyższej jakości.

Folia  Celulozowa

Folia 

Celulozowa

Proponujemy Państwu również ekologiczną folię celulozową, która może być wykorzystywana do pakowania różnego rodzaju wyrobów, od słodyczy, aż po mięso.

Sznurek   do Wędlin

Sznurek  

do Wędlin

Polecamy Państwu wytrzymałe sznurki do wędlin w wersji elastycznej, bądź mieelastycznej

O firmie

Firma F.H.U. NET-POL® Teresa Kaźmierska z siedzibą w Warszawie jest firmą rodzinną, z wieloletnimi tradycjami, która działa na polskim rynku od 1991 roku. Od tego czasu zaopatrujemy przemysł mięsny, drobiarski, mleczarski i cukierniczy w siatki wędliniarskie, sznurki oraz folię celulozową

 

CZYTAJ WIĘCEJ


 

Siatki do Wędlin | siatka wędzarnicza | sznurek wędliniarski | Siatka wędliniarska |

Siatka wędliniarska do szynki, wędlin, folia celulozowa, celofan

 

Siatka BIG-NET powinna być przechowywana maksymalnie 36 miesięcy, w suchym, przewiewnym miejscu, w odpowiedniej temperaturze od 4°C do 25°C, aby zostały zachowane jej właściwości. Wytrzymałość termiczna siatki BIG-NET w przypadku gotowania bądź pieczenia wynosi 240°C. Przy produkcji siatki BIG-NET używane są takie surowce, jak przędza poliestrowa i nici gumowe. Posiadają one odpowiednie dokumenty oraz spełniają wymogi rozporządzenia w sprawie materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

CZYTAJ WIĘCEJ

logow

Firma F.H.U. NET-POL® Teresa Kaźmierska z siedzibą w Warszawie jest firmą rodzinną, z wieloletnimi tradycjami, która działa na polskim rynku od 1991 roku. Od tego czasu zaopatrujemy przemysł mięsny, drobiarski, mleczarski i cukierniczy w siatki wędliniarskie, sznurki oraz folię celulozową.

Kontakt


locationul. Pląsy 31, 02-828 Warszawa

telephone+48 22 843 62 14

mail 1biuro@net-pol.pl

Copyright © 2024 F.H.U Net-Pol Strony internetowe Warszawa