banner q netSiatka Q-NET to elastyczna siatka zwana potocznie „pończochą” lub „rękawem”. Występuje w dwóch wariantach Q-NET bez gumy oraz Q-NET z gumą. Posiada wszystkie zalety tradycyjnych siatek, lecz jest tak gęsta, że zatrzymuje całą wilgoć w produkcie i przy jej zastosowaniu zbędne jest używanie folii celulozowej bądź kolagenowej. Dzięki zastosowaniu siatki Q-NET gotowe produkty nie wysychają i zachowują dłużej swoją świeżość.

Siatki Q-NET wykonane są z przędzy poliestrowej oraz nici gumowych, które posiadają dokumenty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Odpowiednimi warunkami do przechowywania siatki Q-NET, aby zachowała ona swoje właściwości są: suche i przewiwne miejsce, temperatura od 4°C do 25°C. Siatka Q-NET może być przechowywana maksymalnie 36 miesięcy. Podczas procesu obróbki termicznej, siatka Q-NET może być używana w temperaturze do 120°C podczas gotowania.

Pakowanie wyrobów wędliniarskich surowych, wędzonych bądź gotowanych oraz serów wędzonych. Szerokie zastosowanie znajduje w gotowaniu szynek z rozdrobnionego mięsa drobiowego bądź wieprzowego. Siatka Q-NET nie wymaga dodatkowego stosowania folii celulozowej lub kolagenowej.

Q-NET bez gumy dostępny jest w kolorze białym bądź beżowym, natomiast Q-NET z gumą dostępny jest w kolorze białym, biało-czerwonym, czerwonym, brązowym oraz beżowym.

Wykaz dostępnych rozmiarów przedstawia poniższa tabela.

Rodzaj

Średnica [mm]*

Q-NET bez gumy

100

Q-NET bez gumy

125

Q-NET bez gumy

150

Q-NET bez gumy

200

Q-NET bez gumy

250

Q-NET bez gumy

500

Q-NET z gumą

100**

Q-NET z gumą

125

Q-NET z gumą

150

Q-NET z gumą

160

Q-NET z gumą

180**

Q-NET z gumą

200**

Q-NET z gumą

220**

Q-NET z gumą

250**

*Podane rozmiary dotyczą siatki w jej maksymalnym rozciągu
(siatka może zostać nałożona na aplikator o średnicy nie większej niż podana średnica siatki)
**Podane siatki dostępne są na indywidualne zamówienie

Siatka Q-NET dostępna jest w rolkach o nawoju długości 50 metrów (mierzone elektronicznie). Rolki są zapakowane w woreczki foliowe i zaopatrzone w etykiety, na których jest zaznaczony rodzaj, rozmiar siatki oraz data produkcji. Rolki wkładane są do opakowania zbiorczego – worka polipropylenowego lub kartonu zawierającego etykietę z informacją o rodzaju siatki i ilości rolek w opakowaniu. W zależności od średnicy siatki Q-NET, w worku mieści się od 15 do 20 rolek. Przy dużych zamówieniach worki lub kartony są paletowane.

logow

Firma F.H.U. NET-POL® Teresa Kaźmierska z siedzibą w Warszawie jest firmą rodzinną, z wieloletnimi tradycjami, która działa na polskim rynku od 1991 roku. Od tego czasu zaopatrujemy przemysł mięsny, drobiarski, mleczarski i cukierniczy w siatki wędliniarskie, sznurki oraz folię celulozową.

Kontakt


locationul. Pląsy 31, 02-828 Warszawa

telephone+48 22 843 62 14

mail 1biuro@net-pol.pl

Copyright © 2024 F.H.U Net-Pol Strony internetowe Warszawa